مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

خیز تسلا برای تولید خودروی الکتریکی با صفر تا صد زیر 2 ثانیه

[ ماشین هیبریدی, ماشین های برقی, اطلاعات فنی اتومبیل, هاچ بک, مقایسه خودروهای داخلی, خودرو کروک, نمایشگاه خودرو, سدان, شرکت های خودروسازی, خودرو شاسی بلند, اطلاعات خودرو, بررسی خودرو, مشخصات فنی خودروهای ایرانی, جدیدترین ماشین ها, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی, کوپه, اطلاعات فنی ماشین, مقایسه خودروها, مشخصات فنی خودروها, مقایسه خودروهای خارجی, مقایسه فنی خودروها, کیفیت خودروهای داخلی, اطلاعات فنی خودرو, مقایسه خودرو, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

مدل جدید تسلا رودستر هنوز چند سال با تولید فاصله دارد اما اطلاعاتی که از این خودرو فاش شده نشده می دهد این شرکت قصد دارد صفر تا صد این خودرو را به زیر 2 ثانیه برساند که غوغایی خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین،مدل جدید تسلا رودستر که به رودستر 4 هم مشهور شده قرار است سال 2019 به بازار بیاید و خیلی ها برای آن هیجان زده هستند. ایلان ماسک به تازگی در توئیتر خود در پاسخ به یکی از کاربران درباره صحت داشتن صفر تا صد زیر 2 ثانیه این خودرو نوشت: این یک هدف جالب خواهد بود. اما به شرطی که با لاستیک های خیابانی و قانونی بتوان به آن رسید.

   اخباراقتصادی ,خبرهای  اقتصادی ,تسلا رودستر

تسلا مدل S دارای یک حالت رانندگی با نام Ludicrous است که در این حالت خودرو می توانست سریع ترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد و به نوعی هم رده حالت اسپرت پلاس به حساب می آید که در محصولات بنز و ب ام و وجود دارد.

اما در مدل رودستر یک حالت رانندگی دیگر به نام Maximum Plaid اضافه شده است که حتی از وضعیت Ludicrous هم خودرو عملکرد بالاتری خواهد داشت.

ایلان ماسک پیش از این گفته بود که که تسلا رودستر جدید سریع ترین محصول این شرکت خواهد بود.