مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

تصاویر و مشخصات گران قیمت ترین خودروی جهان رونمایی رولزرویس از کوپه 48.000.000.000 تومانی

[ ماشین هیبریدی, ماشین های برقی, اطلاعات فنی اتومبیل, هاچ بک, مقایسه خودروهای داخلی, خودرو کروک, نمایشگاه خودرو, سدان, شرکت های خودروسازی, خودرو شاسی بلند, اطلاعات خودرو, بررسی خودرو, مشخصات فنی خودروهای ایرانی, جدیدترین ماشین ها, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی, کوپه, اطلاعات فنی ماشین, مقایسه خودروها, مشخصات فنی خودروها, مقایسه خودروهای خارجی, مقایسه فنی خودروها, کیفیت خودروهای داخلی, اطلاعات فنی خودرو, مقایسه خودرو, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

رولزرویس به تولید خودروهای لوکس و گران قیمت مشهور است. این شرکت اما از خودرویی رونمایی کرده که تنها یک دستگاه در جهان از آن ساخته شده و لقب گران قیمت ترین خودروی حال حاضر جهان را به خود اختصاص است.

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, رولزرویس

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, رولزرویس

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, رولزرویس

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, رولزرویس

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, رولزرویس

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, رولزرویس

به گزارش خبرآنلاین،این خودرو به نام Sweptail بر اساس پلتفرم رولزرویس فانتوم کوپه تولید شده است اما از سال 2013 مهندسان این شرکت به سفارش یک خریدار پولدار در حال کار بر روی آن هستند. طراحی این خودرو اما از مدل های ونتیج الگوبرداری شده و هر کسی را یاد قایق های لوکس می اندازد.

تاثیر الهام از قایق هال لوکس در پشت این خودرو کاملا به چشم می خورد. در در بخش عقبی این خودرو شیشه عقب از سقف به روی درب صندوق رسیده و فرمی سه گوش را به وجود آورده است. در داخل خودرو هم مهندسان رولزرویس کاملا دست به دگرگونی زده اند و از تریم چوب و همچنین چرم طبیعی استفاده شده است. چشمگیرترین تغییر اما حذف صندلی های عقب و ایجاد فضایی ویژه و چوبی با نورپردازی آبی رنگ به حساب می آید. همچنین بخش خاصی برای قرار گرفتن لپ تاپ سفارش دهنده خودرو در نظر گرفته شده است.

مدیر ارشد رولزرویس گفته است که این کارخانه انگلیسی با تولید این خودرو نشان داد که هم چنان در صدر تولید خودروهای خاص و سفارشی است. قیمت این خودرو که پلاک بسیار خاص 08 هم دارد 13 میلیون دلار تخمین زده شده است. بوگاتی شیرون که یکی از گران قیمت ترین خودروهای جهان است در بازار جهانی به قیمت 3 میلیون دلار به فروش می رود.